Likvidace života lidí – článek

Likvidace života lidí, svobod a ekonomiky státu jsou zatím jediné jistoty dané nám vládou.

Likvidace základních práv člověka a hodnot státu pod jakoukoliv záminkou je podle mě zločinem. Minimálně existuje výrazné podezření ze spáchání zločinů ministry zdravotnictví a vládou. Svoboda, ekonomika a politická morálka ryjí obličeji v zemi a nohy mají v gypsu.

Covidismus likviduje svobody lidí a ekonomiku.

Každý si musí sám vyhodnotit, jak jeho život zasáhl sám covid a jak opatření vlády. Každopádně symbolem doby je covidismus, který ovlivňuje naše životy již skoro rok a bude je ovlivňovat zřejmě i další roky. Ty životy, které letí časem jako splašený kůň. Jisté je, že svoboda a ekonomika jsou dámy, které nyní leží v tratolišti krve a obě nohy mají svázané.

Covidismus je nová nebezpečná politická ideologie šířená strachem.

Šířená panikou až hysterií, která rozděluje společnost i domácnosti. Není ničí vina, že vir covid se v období chřipek šíří, vždycky to tak bylo a bude. Covidismus, ve kterém již skoro rok žijeme nezmizí, dokud nezmizí jeho hnací síla, tedy strach a neobnoví se svoboda a pravda.

Ideologii Covidismu vytvořili politici na celém světě za pomoci pečlivě vybraných epidemiologů. Radikální léčba naordinovaná politiky lidu byla zdůvodněná šíleným matematickým modelem vývoje nemoci, který neobsahoval vůbec nic ze života lidí a státu. Obsahoval pouze čísla smrti.

Nikdo neřešil, že v modelu chybí další důležité a zásadní aspekty života, svoboda, ekonomika a etika. Fungování hospodářství a ústavní hodnoty aktuálně nic neznamenají. Ekonomika a lidské osudy nic neznamenají. Obce a jejich zastupitelé s tím nic neudělají, pokud jim nepomůžeme.

Politická morálka ryje rypákem v tom nekvalitnějším hnoji.

Covidismus prosazují politici se zničenou morálkou. Bývalý mistr zavřel lidi, vzal jim práva a vyzýval k dodržování nařízení, která sám nedodržoval. To, že vydělává na nouzovém stavu vůbec neřeším, to je dnes v politice již samozřejmost, která v současném stavu společnosti nikoho nepohorší.

Nový ministr usiloval o svržení Babiše, proto podepsal i petici. Nyní nastoupil na jeho volání do jeho vlády a pomáhá mu. Oba skvělí politici to dějí a dělali samozřejmě proto, aby nás zachránili, jak jinak.

Jak působí covidismus, který snad nelze zastavit?

Všichni se bojí této nebezpečné politické ideologie. Bojí se politici, soudci, bojí se doktoři s jiným názorem, bojí se lidé s jiným názorem, celé rodiny trpí. Jak do rodin vlastně dopadla nemoc covid a jak opatření vlády? To musí každý posoudit sám podle své situace.

Podle matematického modelu prezentovaného vládou a médii jsme v tuto dobu prakticky všichni dávno mrtví a pokud ne, potom by mě zajímalo, kde udělali soudruzi asi chybu? Jisté je, že vládní opatření na covid nezabírala, protože o tom není přímý důkaz. Naopak soudy rušily před krizovým stavem řadu z omezení svobod a opatření jako neúčinná a neprůkazná.

Chřipky u nás nastupují na jaře a na podzim, přes léto „spí“. Tak to bylo i letos. Tento rok na podzim se lidé nahnali strachem a testováním do nemocnic, ve kterých chybí personál vyřazený pozitivními a značně nepřesnými PCR testy a hlídáním dětí bez školy a kroužků. Sociální hospitalizace zabraly místa k léčení ostatních nemocí, které mají nad covidem nadále jasnou převahu. Statistika byla znásilňovaná, ekonomika ničená, mnozí lidé zoufalí.

Každý si musí sám posoudit, jak jeho život zasáhl covid a jak opatření vlády a jestli nám to stálo a stojí za takové oběti.

Pro manifest.cz napsal ing.Luděk Tesař – ekonom